O Ekipie

Jesteśmy zgraną grupą budowy dekoracji, doskonale czującą się przy skomplikowanych projektach. Każdy z nas wnosi do Ekipy swój niepowtarzalny pierwiastek, dzięki czemu pracujemy z entuzjazmem i zaangażowaniem. Pasjonują nas różne rzeczy od motocykli przez nurkowanie, paralotniarstwo, podróże czy wędkarstwo, a to sprawia, że jeszcze lepiej uzupełniamy się podczas budowy dekoracji. Łączy nas natomiast jedna wielka pasja - Scenografia.

Naszą misją jest bycie liderem wśród firm zajmujących się budową dekoracji na Polskim rynku, ale nie tylko. Pozycję tę osiągamy dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu do pracy, narzędziom oraz kreatywnemu podejściu do każdego projektu. To wszystko po to, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasza wizja wyznacza kierunki działania i wpływa na dalszy stopniowy rozwój i ekspansję naszej działalności.

  • Ludzie: chcemy być zgranym zespołem, który inspiruje ludzi i skłania do pracy z pozytywnym nastawieniem, udzielającym się innym Współpracownikom.
  • Portfolio: chcemy świadczyć usługi wysokiej jakości, które w pełni zaspokajają oczekiwania Scenografa, Produkcji oraz oczywiście Klienta.
  • Partnerzy: chcemy budować trwałe relacje z naszymi Współpracownikami, poprzez stałe podnoszenie naszych kwalifikacji, zaangażowanie i wsparcie.
  • Zysk: chcemy maksymalizować zyski po to by móc się dalej rozwijać, inwestować w nowy sprzęt i technologie, a także realizować inne długoterminowe plany związane z rozwojem firmy
  • Wydajność: chcemy być wysoce skuteczną, elastyczną i szybko rozwijającą się Ekipą.
Image

Poznaj naszą Ekipę

Wielkość ekipy dostosowana jest każdorazowo do danego projektu.

 

Image

Arkadiusz Siporski

Image

Mariusz Andruszko

Image

"Mako Ło"

Image

Sławek Górski

Image

Michał Kita

Image

„Mietek”

Image

Wojtek Woszczyk

Image

Marcin Mroczkowski